ABC Importu

Import z Chin: warsztaty dla importerów

Od czego zacząć import z Chin? Jak znaleźć rzetelnego dostawcę? Jak zamówić u niego pierwszą dostawę? Jak mu zapłacić bez ryzyka? Czy można uniknąć zagrożeń we współpracy z kontrahentami z Chin? W jaki sposób? Jak kontrolować jakość kupowanych towarów? Jak zorganizować transport? Gdzie i jak dokonać odprawy celnej? Czy certyfikaty są ważne? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy podczas warsztatów dla importerów w Gdyni 29 i 30 maja. Zapraszamy!

W dniach 29-30 maja odbędzie się już 12 edycja warsztatów "Importz Chin". Po raz drugi warsztaty organizujemy w wersji rozbudowanej, 2-dniowej, w Gdyni.

Miejsce wybieramy nieprzypadkowo: w Gdyni bowiem uczestnicy warsztatów mają okazję między innymi:

  • odwiedzić terminal kontenerowy,
  • zapoznać się z pracą agentów celnych z biur portowych,
  • spotkać się z logistykami, którzy wyjaśnią w jaki sposób zorganizowa transport z Chin do Polski,
  • spotkać się ze specjalistami z banku , którzy przedstawią teoretyczną i praktyczną stronę bezpiecznych rozliczeń z zagranicznymi kontahentami
  • a także dowiedzieć się jak znaleźć odpowiedniego dostawcę, jak go zweryfikować, jak prawidłowo złożyć zamówienie, jak wyegzekwować ustalenia, jak kontrolować jakość produktów, jak zorganizować transport, jak zabezpieczyć się przed ryzykami, jak ograniczyć koszty, jak uniknąć niepotrzebnych obciążeń fiskalnych, itd., itp.

Nie bylibyśmy w stanie przekazać tak ogromnej dawki wiedzy w kilka godzin. Dlatego też organizujemy warsztaty dwudniowe. Ten tryb pozwala nie tylko na głębsze zapoznanie się z tajnikami importu z Chin, ale również pozwala na sformułowanie pytań, na które będziemy w stanie odpowiedzieć jeszcze podczas warsztatów.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów "Import z Chin" dostępne są TUTAJ.

Zapraszam!

 

Pokaż więcej

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Powiązane artykuły

Sprawdź też

Close
Close