NASZ SERWIS W CHINACH

 

Firmom i osobom zainteresowanym inwestycjami w Chinach (samodzielnie lub joint venture) oferujemy pakiet usług pozwalających uniknąć wielu niespodzianek, nieporozumień i błędów w procesie inwestycji. Asystujemy od samego początku procesu rejestracji, czyli od przygotowania wstępnych dokumentów, wyszukania i wyboru odpowiedniej lokalizacji, formy własności, ewentualnego partnera, poprzez samą rejestrację firmy, pozyskanie wszystkich uprawniń, licencji, certyfikacji, aż po właściwe uruchomienie przedsięwzięcia.

 

Poszukujemy inwestorów chińskich dla projektów realizowanych w Europie. Głównym przedmiotem naszego zainteresowania są projekty dotyczące innowacyjnych rozwiązań, związane z nowymi technologiami, nowymi produktami posiadającymi przewagę rynkową, biotechnologiami, medycyną, czy projektami infrastrukturalnymi. W ramach naszych działań przygotowujemy między innymi odpowiedni, niezbędny w chińskich realiach zestaw dokumentów w języku angielskim i chińskim Tylko dobrze przedstawione projekty, prezentowane zgodnie z chińskimi przyzwyczajeniami, standardami i wymogami mają szansę zainteresować decydentów zorientowanych na inwestowanie w interesujące i dobrze rokujące projekty.

 

Pomagamy we wprowadzaniu towarów i usług zagranicznych na rynek chiński. Prowadzimy wstępne rozpoznanie rynku dla nowych produktów i marek, określamy szansę ich zaistnienia w Chinach, przygotowujemy możliwe modele działania dla określonych produktów oraz szacujemy koszty związane z wejściem na ten rynek.

 

Udzielamy porad i pomagamy w zakładaniu spółek na terenie Chińskiej Republiki Ludowej. Mamy bogate doświadczenie obejmujące zarówno procedury rejestracyjne, jak również dotyczące organizacji działania, zarządzania i pracy nowej firmy w chińskiej rzeczywistości biznesowej.

 

Prowadzimy audyty i kontrole istniejących spółek w Chinach, pomagamy w procesie restrukturyzacji, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów formalnych, prawnych i pracowniczych.

 

Świadczymy usługi doradcze dla osób i firm zainteresowanych importem z Chin.

 

 

 

Nasze usługi realizujemy w oparciu o zespół ludzi z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracy w Chinach, w chińskich przedsiębiorstwach, z chińskimi partnerami, kontrahentami i dostawcami. Nasz serwis na terenie Chin prowadzi i koordynuje biuro w Szanghaju, poprzez powiązane z nami personalnie oraz kapitałowo spółki chińskie w Pekinie, Nanjingu, Guanxi, Shenzhen i Hong Kongu, a także poprzez sieci licznych chińskich kontaktów, obejmujących przedstawicieli wielu regionów, profesji i branż, pozyskanych w ciągu ćwierćwiecza naszej aktywności biznesowej w Państwie Środka.

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. Przygotujemy szczegółową informację oraz ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close