Wiadomości

Pocałunek nieznajomej ratuje 16-latka przed samobójstwem

Nieznajoma dziewczyna pospieszyła na ratunek 16-latkowi, który miał zamiar zabić się skacząc z mostu. Bohaterka podbiegła do zdesperowanego młodzieńca i złożyła na jego ustach namiętny pocałunek, który trwał tak długo, że zanim niedoszły samobójca zdążył zorientować się, co się dzieje, na miejsce dotarli ratownicy i uniemożliwili mu popełnienie samobójstwa.
 
Z oficjalnych informacji wynika, że chłopak czuł się samotny i bezradny, co doprowadziło go na skraj załamania nerwowego. 16-latek stracił matkę, kiedy miał zaledwie kilka lat, a jego macocha nie dbała o niego. Pieniądze, które ojciec zarabiał z daleka od domu przeznaczała wyłącznie na własne potrzeby.
 
Dziewczyna powiedziała dziennikarzom, że pomysł na odwiedzenie chłopca od samobójstwa za pomocą pocałunku wpadł jej do głowy pod wpływem emocji. Sądziła, że jeśli "da chłopcu odczuć, że komuś naprawdę na nim zależy, to ujrzy świat w pogodniejszych barwach".
 
Pomysł nietypowy, ale skuteczny. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy zapoznana w tak dramatycznych okolicznościach para będzie żyć długo i szczęśliwie. Miejmy nadzieję, że tak.
 
 
Źródło: weirdchinanews, youtube
Tagi
Pokaż więcej

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close