Import Z ChinWiadomości

“Black Friday” w transporcie morskim

Wbrew pierwszym skojarzeniom "Black Friday" ("Czarny Piątek") to nie dzień protestu, czy poważna rocznica ku pamięci. "Black Friday" to amerykańska tradycja konsumencka, która każdego roku mobilizuje miliony ludzi na całym świecie do zakupowego szaleństwa. W pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia rozpoczyna się przedświąteczny okres wyprzedaży. Rokrocznie przed sklepami ustawiają się tego dnia długie kolejki klientów skuszonych wyprzedażowymi ofertami. W tym roku do akcji przyłącza się DrobnicaMorska.pl. Wszystkie zlecenia złożone tu 25 listopada otrzymają 50% rabatu na fracht.

W tym roku po raz pierwszy do wyprzedażowej akcji przyłącza się branża spedycyjna. Drobnicamorska.pl oferuje 50% zniżki na frach zabukowany w tym dniu. Taka akcja pokaże czy metody promocji działające w sprzedaży detalicznej np. w sklepach odzieżowych czy z elektroniką odniosą sukces w branży logistycznej, której domeną są relacje B2B.

 

Bardzo rzadko firmy transportowe oferują przeceny tego dnia. Serwis DrobnicaMorska.pl przeprowadza taką akcję jako pierwsza w Polsce. Niespotykane dotąd działania w firmach logistycznych mogą przyczynić się do zwiększenia obrotów. Oferuje 50% rabatu na fracht za import z kierunków Dalekiego wschodu. Aby go otrzymać należy zabukować transport w dniu 25 listopada. Przykładowo fracht na import z Szanghaju do Gdyni normalnie wynosi 39 UDS za metr sześcienny, a zabukowany w dniu Czarnego Piątku już 19,5 USD. Organizatorzy informują, że akcja jest jednorazowa i ma charakter promocyjny. Ceny innych relacji można sprawdzić w kalkulatorze transportowym, w ostatnim kroku podając kod rabatowy „blackfriday”. Więcej informacji na stronie www.drobnicamorska.pl/blackfriday.

 

DrobnicaMorska.pl to serwis Morskiej Agencji Gdynia Sp z o.o. Firma od 65 lat świadczy usługi spedycji morskiej, od ponad 7 lat udostępnia klientom serwis umożliwiający obliczanie kosztów transportu morskiego drobnicy. Ładunki są transportowane w kontenerach 20' i 40' jako skonsolidowane ładunki drobnicowe.

 

Źródło: Morska Agencja Gdynia

 

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button