Wiadomości

Chiński siedmiolatek o sile Supermana

Przed Państwem siedmioletni chłopiec, który zdobył nieprawdopodobną popularność wśród chińskich internautów po tym, jak w sieci pojawiły się filmiki, na których sam jeden ciągnie polną drogą samochód osobowy.


Chłopczyk przyszedł na świat w jednej z wiejskich rodzin, od zawsze bardzo dużo jadł i był dzieckiem niezmiernie żywotnym. O ile jednak stłuczone kolana i zabawa w wojnę są dla chłopców w jego wieku czymś zupełnie normalnym, to własnoręczne przeparkowywanie samochodów może już skłonić do zadania sobie pytania, co też malec je, że zyskał taką krzepę?

Nieopodal miejsca zamieszkania rodziny małego siłacza nie ma i nie było żadnej podejrzanej fabryki i nie wlewa się do ujęć wody żadnych mutagennych chemikaliów. Lekarze, którzy badali chłopca, stwierdzili, że wyjątkowa siła dziecka wynika z jego naturalnych predyspozycji fizycznych oraz bardzo grubego i twardego kośćca.

Malec nawet się nie poci nosząc na plecach swojego blisko 100-kilogramowego ojca i taszcząc w czasie żniw 45-kilogramowe wory z kukurydzą.

Na pytanie kim chce być kiedy dorośnie, chłopczyk odstawia na stół opróżnioną w rekordowym tempie miseczkę ryżu i odpowiada, że ciężarowcem. Jeśli utrzyma formę i trafi pod dobre skrzydła, wróżymy mu sukcesy, o których się Pudzianowi nie śniło.

[youtube.com v=h0nIpbii5Xo]


Źródło: weirdasianews, youtube, opracował: M.P.

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button