Wiadomości

Chiny24 na Patronite.pl! Teraz możecie nas wesprzeć i dostać nagrody

Nasz portal na Patronite.pl

Stało się! Chcemy, aby portal chiny24.com rozwijał się, aby stał się istotnym źródłem wiedzy o współczesnych Chinach. Bez względu co sobie o tym myślimy, Chiny stają się coraz istotniejszym czynnikiem wpływającym na nasze dziś i na nasze jutro. Chcemy, aby portal chiny24.com był wolny od wszelkich wpływów i nacisków. Dlatego, w oczywistym odruchu, zarejestrowaliśmy się na Patronite.pl. Możecie zostać teraz Państwo naszymi Patronami, wspierać nas, aby w zamian otrzymywać od nas coraz więcej INFORMACJI o tym co się dzieje za Wielkim Murem, a także podziękowania wyrażane w różnej formie. W tym w postaci niewielkich, a zacnych upominków.

Na co przeznaczymy środki?

Prasa, czyli portal

Przygotowanie rzetelnego materiału informacyjnego wymaga czasu. I pieniędzy. Dostęp do większości poważnych portali informacyjnych jest płatny. Opracowania naukowe, publikacje instytucji badawczych i analitycznych, raporty think tanków cenione są wprost proporcjonalnie do jakości zawartych w nich danych, a zwłaszcza wniosków z tych danych wynikających. Środki uzyskane od Patronów pozwolą nam sięgnąć głębiej do źródeł wiedzy, którą się chcemy z Wami dzielić.

Radio, czyli podcasty

Dziś coraz większym zainteresowaniem cieszą się treści przekazywane w formie podcastu. Radio, które możemy włączyć sobie kiedy chcemy, żeby posłuchać dokładnie tego, czego chcemy. Środki pozyskane od Patronów na ten cel pozwolą nam przygotowywać profesjonalne podcasty, których realizację chcemy oddać w ręce (i uszy) profesjonalistów. Próbkę takiej jakości znajdziecie na Spotify: Chiny według Leszka Ślazyka

Telewizja, czyli materiały video

Materiały video pozwalają przekazać szybciej i lepiej wiele złożonych informacji. Pokazać z całkiem bliska wydarzenia i sprawy odległe, a mimo to bardzo ważne. Produkcja materiałów video wymaga wsparcia profesjonalistów, zwłaszcza w postprodukcji. Środki pozyskane od Patronów na ten cel umożliwią nam korzystanie z usług ludzi od obrazu, dźwięku, montażu, animacji, etc., a dzięki temu realizowanie tego typu materiałów i publikowanie ich kilka razy w miesiącu.
Zajrzyjcie Państwo na stronę https://patronite.pl/chiny24, gdzie przedstawiamy szczegółowe informacje dla naszych Patronów. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli sprawić, że będziecie

WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja
Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button