Wiadomości

ChRL inaczej: Kopię słynnej cipki swej własnej sprzedam!

Świat fascynuje się niezwykłą zdolnością obywateli ChRL do robienia pieniędzy. Z niczego. Albo z wszystkiego. Sam już nie wiem. Dowodem onej fascynującej przedsiębiorczości jest bez wątpienia niejaka Zhang Xiaoyu, słynna w Chinach "playmate". Niewiasta ta sprzedaje w internecie plastikowy odlew swojej cipki. Odlew z silniczkiem. Mrrrrrauuu.

Czasem głupi myśle sobie, że już nic zaskoczyć mnie nie może. Może, może. Zawsze. Szczególnie jeśli chodzi o Chiny Ludowe.

Zhang Xiaoyu słynie w ChRL z wielu zdjęć na których stara się zaprezentować z każdej swojej najlepszej strony. W kraju, w którym nagość, seks, bliskość osób płci różnej, lub tej samej była uznana przez rządzącą partię za przejaw najgorszego zła (to niebywale ciekawe, że komuniści i Watykan w tym obszarze mówią absolutnie jednym antyerotycznym głosem), osoba prezentująca nagą pierś, pupę, a nawet bobra, jest po prostu skazana na sławę. I z tej sławy stara się korzystać, czerpać pełnymi garściami. Stąd zapewne pomysł wypuszczenia na chłonny chiński rynek gadżetów erotycznych*) "zabawki", która jest odlewem pupy i cipki Zhang Xiaoyu. Cipka plastyczana – jak informuje na blogu właścicielka oryginału – wyposażona jest w elektryczne silniczki, które symulują pradziwe reakcje modelki na seksualne stymulacje. Dla amatorów tego typu wrażeń do pudełka zawierającego "ustrojstwo" załączono parę nagich zdjęć Zhang. Jak mniemam wykonanych aparatem Zorka Pięć. Na tym nie koniec. Cipka z plastiku posiada nie tylko teksturę zewnętrzną jak i wewnętrzną prawdziwej, ale przy odpowiednim traktowaniu przez użytkownika potrafi pobrzmiewać nagranymi odgłosami Zhang Xiaoyu ogarniętej seksualnym szałem.

Zhang Xiaoyu twierdzi, że reklamowane przez nią samą urządzenie zapewnia nabywcom doświadczenia z innej wręcz rzeczywistości.

Jak dla mnie to jest naprawdę inna rzeczywistość. Cieszę się, że nie mam z nią nic wspólnego.

Źródło: Shanghaiist

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button