Wiadomości

Czy zerwiesz ze mną, kochanie?

Mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy. Xu Minyu, absolwent University of Science and Technology w Wuhan w prowincji Hubei, postanowił wyprawić na cześć swojej dziewczyny przyjęcie, podczas którego doszło do uroczystego zakończenia czteroletniego związku.


W czasie trwania imprezy Xu ukląkł przed swoją dziewczyną z bukietem róż w ręku. Uczestnicy przyjęcia byli przekonani, że się oświadcza, więc zaczęli skandować "powiedz tak!". Zaskoczona dziewczyna poproszona została jednak o zwrócenie wolności swojemu chłopakowi.

Po dwóch minutach milczenia Xiao Ling zgodziła się zerwać z Xu, który powiedział dziennikarzom, że jego (już teraz była) dziewczyna wielokrotnie mówiła mu o tym, jak bardzo by chciała, aby jej chłopak oświadczył się jej w romantyczny sposób. Jako, że o oświadczynach nie mogło jego zdaniem być mowy, ponieważ otrzymali posady w bardzo oddalonych od siebie rejonach Chin, Xu postanowił być romantyczny i pragmatyczny jednocześnie.

"Może nie było to szczególnie taktowne, ale z pewnością romantyczne. Jestem pewien, że moja była będzie to pamiętać do końca życia", powiedział Xu.

Ba, raczej trudno jej będzie zapomnieć.

Źródło: China Daily 

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button