Wiadomości

Japońska oferta

TOKIO – Anri Suzuki, 24 letnia mieszkanka stolicy Japonii jest doktorem historii specjalizującym się w relacjach japońsko-chińskich. Jest osobą znaną w swoim kraju, nie wiąże się to jednak z jej wykształceniem, a z profesją, którą z powodzeniem wykonuje od kilku lat. Pani doktor Anri Suzuki zdobyła bowiem swoją popularność w Kraju Kwitnącej Wiśni jako aktorka filmów dla dorosłych. Jest japońską gwiazdą porno.

Anri Suzuki zadeklarowała ostatnio swoją pomoc w naprawieniu trudnych stosunków pomiędzy Japonią a Chinami. Pani doktor podjęła publiczne zobowiązanie, że odda się bez żadnych zobowiązań, tudzież gratyfikacji każdemu studentowi z Chin, który będzie miał na to ochotę.

Nie możemy zapomnieć co nasi rodacy czynili podczas inwazji Chin pomiędzy 1937 a 1945 rokiem. Powinniśmy przeprosić za to stronę chińską, w najlepszy sposób na jaki stać każdego z nas. Chciałabym spróbować uleczyć chociaż część ran Chin swoim ciałem. mam nadzieję, że seks ze mną będzie skromną rekompensatą tych wszystkich złych rzeczy, które uczyniliśmy Chinom w przeszłości.

.

.

.

..

.

.

.

.

Pragnę, aby moja wiadomość dotarła do każdego studenta z Chin studiującego w Japonii. Myślę, że seks ze mną będzie symbolicznym zadośćuczynieniem krzywd.

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button