Import Z ChinWiadomości

Kitchen and Bath China – KBC 2017

W dniach 31 maja – 3 czerwca 2017 roku odbędą się w Szanghaju kolejne targi Kitchen and Bath China – KBC 2017. To najciekawsze w sezonie spotkanie branży wyposażenia kuchni i łazienki oraz systemów grzewczych, wodnych, sanitarnych, wystawa, podczas której na powierzchni ponad 200 tys. m2 podzielonej na 17 hal wystawienniczych, spotykają się wiodący producenci, kupcy, importerzy i dystrybutorzy z całego świata.

 

W minionym roku w imprezie udział wzięło ponad 4700 wystawców oraz aż 100 400 odwiedzających. Organizatorzy zapewniają już teraz, że tegoroczna edycja targów Kitchen and Bath China będzie większa i ciekawsza.

 

Od niemal dekady obserwujemy trend, zgodnie z którym największe imprezy targowe w Chinach branży motoryzacyjnej, meblarskiej, spożywczej, kosmetycznej, budowlanej, itd., itp. staja się najważniejszymi na świecie wydarzeniami tego typu. Dlatego też targi w Chinach są coraz większą szansą dla firm z całego świata, aby pozyskać nowych klientów i kontrahentów nie tylko z Państwa Środka, ale również z Azji, obu Ameryk, Australii i Europy.

 

Właściciele i menadżerowie polskich firm branży wyposażenia kuchni i łazienki, systemów grzewczych, wodnych, sanitarnych zainteresowani ekspansją na nowe rynki, powinni umieścić Kitchen and Bath China 2017 w swoich terminarzach jako najważniejsze wydarzenie targowe sezonu. KBC 2017 to ogromna szansa dla polskich firm, szansa wykorzystywana już od lat przez branżowych liderów z całego świata. Kitchen and Bath China to:

 

  • największe targi tego typu w Azji

  • kluczowe spotkanie przedstawicieli branży z całego świata,

  • okazja na poznanie najnowszych trendów w branży oraz

  • pozyskanie partnerów biznesowych w Chinach


 

Informacje szczegółowe na temat uczestnictwa w targach Kitchen and Bath China 2017 w Szanghaju można uzyskać na stronie: www.kbc2017.com/pl/

Zapraszamy!

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button