Wiadomości

Konferencja: Chiny atrakcyjnym miejscem zbytu polskich produktów i usług

Rynek chiński  to bardzo atrakcyjny rynek  zbytu dla polskich producentów oraz usługodawców – w ostatnim czasie  stopniowy wzrost zamożności mieszkańców państwa środka  powoduje, że wzrasta ich apetyt na produkty o sprawdzonej wiarygodności i jakości . Tak właśnie kojarzą się producenci z Europy…. w tym z Polski …. Ale jak wejść na ten rynek? 

Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdą Państwo podczas organizowanej przez  firmę Chinese2know.com  sp. z o.o.  konferencji oraz w czasie cyklu warsztatów, seminariów i e-szkoleń.
 

Już 23 listopada w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie odbędzie się niecodzienne wydarzenie – II edycja konferencji „Odkryj Chiny – biznes z Chinami od  Ado Z”. To jedyne forum wymiany doświadczeń dotyczące współpracy handlowej Polska-Chiny. Nasi eksperci –praktycy zaprezentują  główne problemy z jakimi borykają się firmy wchodzące na ten rynek. Konferencja dedykowana jest do sektora małych i średnich przedsiębiorstw i w swej formule zakłada otwarte dyskusje prelegentów z uczestnikami, porady i wiele praktycznych wskazówek , analizę konkretnych przypadków, dostępność praktycznych materiałów.


Wśród zaplanowanych w tej edycji tematów znajdą się m.in.

wykład Prof. Dr. Hab.  Krzysztofa Gawlikowskiego  dotyczący podstawowych różnic w kodzie kulturowym oraz etykiety kontaktów biznesowych,

wykład Leszka Ślazyka (beta.chiny24.com) omawiający dwie dekady importu z Chin według praktyka,

wykład Dominika Błędzkiego  z Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, który opowie o tym jak sprawdzić i wyszukać wiarygodnego partnera biznesowego w Chinach. 

pani Teresa Berent omówi kwestie dotyczące  dokumentów inicjujących współpracę z chińskim partnerem –  zapisy i metody egzekwowania ich realizacji.

Międzynarodowa Kancelaria Prawna podpowie na co należy zwrócić szczególna uwagę przy zawieraniu kontraktów i jak wynegocjować najlepsze warunki współpracy.

Dodatkowo firma Chinese2know.com sp. z o.o. zaprasza wszystkich przedsiębiorców, przedstawicieli administracji publicznej na dedykowane, tematyczne  warsztaty i e-szkolenia z zakresu współpracy Polska-Chiny.  Szczegółowe informacje dotyczące terminów oraz tematyki znajdą Państwo na stronie https://www.chinese2know.com/223/II_Edycja_Odkryj_Chiny

Zapraszamy


Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button