Wiadomości

Najbardziej owłosiony Chińczyk twarzą portalu randkowego

Chińczyk Yu Zhenhuan jest według Księgi Rekordów Guinnessa najbardziej owłosionym człowiekiem na świecie. Chińczyk cierpi na niezmiernie rzadką chorobę, która sprawia, że 96% jego ciała pokryte jest gęstym owłosieniem.

Bycie "naj", niezależnie od dziedziny, to zawsze jest coś, w tym jednak konkretnym przypadku można by przypuszczać, że nietypowa choroba raczej przeszkadza, niż pomaga w czymkolwiek. Myliłby się jednak ten, kto by tak przypuścił, ponieważ "chiński wilkołak" został niedawno twarzą jednego z chińskich portalów randkowych oraz znanym w całym kraju celebrytą.

Od kiedy odkryli go pracownicy komisji guinnessowskiej reklamował już niemal wszystko, od laserowych urządzeń do usuwania owłosienia po najnowszy film z serii "Planeta Małp". Najświeższa oferta pracy nadeszła od wspomnianego portalu randkowego.

Podczas imprezy mającej na celu rozpromowanie portalu wśród internautów Yu zgodnie okrzyknięty został przez uczestniczki spotkania "najbardziej męskim Chińczykiem w Chinach".

"W zasadzie nie uważałem się nigdy za specjalnie atrakcyjnego faceta, a tu takie wyróżnienie", powiedział dziennikarzom Yu, który zaczął porastać włosem już w wieku dwóch lat.

Yu zakończył niedawno związek z kobietą, która "nie mogła znieść życia w blasku reflektorów". Twierdzi, że jego relację zniszczył show biznes, a nie choroba. Yu zachował jednak pogodę ducha i z optymizmem patrzy w przyszłość, zwłaszcza, że jeden z reklamowanych przez niego gabinetów urody zaoferował mu serię zabiegów laserowych, które pomogą mu pozbyć się owłosienia.

Yu waha się, ponieważ bez włosów nie będzie już tak rozchwytywanym modelem i boi się, że nie znajdzie tak dobrze płatnej pracy. "Póki jestem jaki jestem mam zagwarantowany stały dochód i włos mi z głowy spaść nie może", twierdzi.

A oto krótki filmik sprzed 7 lat. Yu poddał się wtedy operacji odstających uszu…..

 

Źródło: asiaweirdnews, youtube 

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button