Wiadomości

Polskie Mosty Technologiczne – jak prowadzić biznes w Chinach

Joanna Sapulak i Arnold Adamczyk w Warszawie

Zapraszamy na seminarium otwierające nabór wniosków do programu Polskie Mosty Technologiczne. Jest to program wspierający działalność polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na rynkach globalnych. O rynkach Chin i Hong Kongu (ich znaczenie dla polskich firm podkreślamy od lat), o funkcjonowaniu na nich polskiego przedsiębiorcy opowie Arnold Adamczyk prowadzący od 6 lat własne firmy IT w Shenzhen (Sunway Network) i Hong Kongu (VR Dialog). 

Aktualnie firma VR Dialog zarejestrowana w Hong Kongu realizuje aplikacje VR/AR/MR dla klientów z Chin, Hong Kongu, USA, Polski i Japonii. Wdraża także projekty edukacyjne o tematyce VR i HoloLens dla instytucji i jednostek oświatowych w Hong Kongu. Arnold Adamczyk opowie o początkach swojej działalności w dwóch geograficznie bliskich, a biznesowo skrajnie różnych środowiskach, o powodzeniach i niepowodzeniach, o skutecznym pozyskiwaniu klientów, pracowników i partnerów. Spotkanie z Arnoldem Adamczykiem będzie jedną z części seminarium organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji Zagranicznych, które odbędzie się 6 września (czwartek), w Centrum Informacyjnym PAIH, przy ulicy Bagatela 12.

 WSTĘP WOLNY

Wymagana rejestracja na stronie: https://soe.paih.gov.pl/seminaria

Program seminarium: TUTAJ

Razem z Arnoldem Adamczykim przybędzie z Chin specjalny gość, pani Joanna Sapulak, ekspert w dziedzinie ochrony własności intelektualnej w Chinach, jak również pozyskiwania chińskich  inwestorów zainteresowanych projektami technologicznymi.

Rejestracja chętnych kończy się w PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA!

Projekt VR dla japońskiego administratora przestrzeni biurowych w Hong Kongu

Budynek Zhongjian w Shenzhen, tu mieści się siedziba Sunway Network

VR Dialog na targach China Hi-Tech Fair w Shenzhen

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button