Wiadomości

Seacargoo.com – transport morski dla każdego

Spedycja morska może być idealnym rozwiązaniem dla importu oraz eksportu towaru na duże odległości, jedną z jej zalet jest stosunkowo niski koszt. Uruchomiony niedawno serwis Seacargoo.com umożliwia zamawianie usług transportowych towarów z najdalszych miejsc takich jak Chiny czy Brazylia.

Szukamy oszczędności, ale nie obniżamy jakości usług
Zamawiając online masz pewność, że otrzymasz  wysokiej jakości usługę, za niższą cenę. Integracja z systemami informatycznymi przewoźników morskich i lądowych pozwoliła nam zmniejszyć koszty realizacji zlecenia. Dzięki pełnej automatyzacji nasz system bazując na aktualnych taryfach, samodzielnie wycenia zamówienia, przekazuje informacje do przewoźników oraz generuje i wysyła wszelkie wymagane dokumenty. Zlecenia w procedurze importu wykonujemy na warunkach FOB (Free on Board) port załadunku, gdzie załadowca dostarcza odprawiony towar do wskazanego magazynu w porcie, lub EXW (Ex Works), w tym wypadku odbiór przesyłki następuje bezpośrednio z fabryki w kraju nadania. W procedurze eksportu stosujemy warunki CFR lub CIF.

Nasze ceny podajemy w oparciu o Międzynarodowe Reguły Handlu (Incoterms), które dokładnie określają odpowiedzialność oraz podział kosztów związanych z transportem towarów pomiędzy załadowcą a odbiorcą.


Obalamy mit
Wbrew powszechnej opinii  transport morski może przebiegać szybko i sprawnie. W Seacargoo.com czas transportu został skrócony dzięki wykorzystaniu bezpośrednich połączeń pomiędzy portami. Tam gdzie tylko to możliwe staramy się wprowadzać najprostsze i najszybsze rozwiązania. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami celno-podatkowymi, występującymi podczas importu/eksportu towarów. Nasza agencja celna na podstawie udzielonego upoważnienia reprezentuje zleceniodawcę przed Urzędem Celnym. Dzięki zgłoszeniom dokonywanym w formie elektronicznej, udało nam się znacznie skrócić czas trwania procedury celnej.
 

Nie obawiaj się zmiany ceny lub dodatkowych opłat
Bezpośrednio na stronie Seacargoo.com można wyliczyć koszt transportu towaru, wycena zawiera już całkowity koszt wybranych usług i jest ostateczna. Transport u przewoźników morskich obliczany jest w oparciu o walutę euro i dolara. Natomiast u nas opłaty za usługę przyjmowane są w polskiej walucie, w ten sposób podajemy ostateczną cenę, na którą nie ma wpływu zmiana kursu waluty.

__

Serwis Seacargoo.com realizuje dostawy z ponad 300 portów w 80 krajach. Umożliwia transport jednej, małej przesyłki (paleta, skrzynia, karton, beczka) jak również całego kontenera pełnego palet z towarem. Oferta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

źródło: Seacargoo.com

_______________________________________
Kontakt prasowy: Paweł Grądzki

Telefon: +48 58 688 82 10, e-mail: info@seacargoo.com

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button