Wiadomości

Seks Festiwal w Kantonie

GUANGZHOU – 7 Narodowy Festiwal Seksu rusza dzisiaj w Kantonie.

W dniach od 31 października do 2 listopada odbędzie się 7 edycja Festiwalu Seksu w Kantonie. W swoim założeniu wystawa ta ma mieć na celu propagowanie edukacji seksualnej wśród Chińczyków między innymi poprzez dyskusje z ekspertami seksuologami jak również pokazami promującymi prawidłowe zachowania seksualne.

W programie wystawy przewidywane są prezentacje obrazujące rozwój środków antykoncepcyjnych, pokazy najnowszych kolekcji bielizny, jak również prelekcje dotyczące pradawnych zabawek erotycznych. Planowane są też prezentacje akcesoriów erotycznych dla osób niepełnosprawnych.

Tyle oficjalna notka z chińskich mediów elektronicznych. W praktyce zaś wiadomo, że Festiwal Seksu w Kantonie przyciąga uwagę mas niezaspokojonych mężczyzn w różnym wieku, którzy ściągają na tą imprezę, żeby wziąć udział w pokazach bielizny oraz nowych, premierowych zabawek seksualnych. W powszechnej chińskiej opinii Festiwal Seksu w Kantonie jest zjazdem “zboczków” w średnim wieku zainteresowanych sfilmowaniem modelek w bieliźnie, lub zwykłymi targami branży erotycznej, podczas których nabyć można wszystko co z seksem związane: od wibratora, przez środki antykoncepcyjne po dmuchane lalki.

.

.

.

.

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button