Wiadomości

Seksafera po chińsku

Tian Hanwen, wysoki urzędnik z prowincji Henan, został zawieszony w obowiązkach po tym, jak w internecie ukazało się sex video z jego udziałem. Plik został zamieszczony na portalu kdnet.net przez kobietę, która oskarża urzędnika o napastowanie seksualne.


Ta sama anonimowa kobieta zamieściła w miniony poniedziałek serię zdjęć zrobionych podczas schadzki z urzędnikiem.

Kobieta twierdzi, że pochodzący z Ruyang członek Kongresu Ludowego, Tian Hanwen, odbywał z nią sporadyczne stosunki płciowe na przestrzeni lat 2006-2011. Tian miał skłaniać kobietę do seksu obiecując jej w zamian pracę, ale nigdy obietnicy nie dotrzymał.

Kobieta twierdzi również, że filmik nakręcony został przez samego Tiana i że nie jest ona jedyną ofiarą goniącego za spódniczkami urzędnika. Post w krótkim czasie przeczytało ponad 700 tysięcy internautów.

chiny, seks, leszek ślazyk, 1

Władze dyscyplinarne zajmujące się sprawą Tiana potwierdziły, że to on znajduje się na zamieszczonych w internecie zdjęciach. Tian został w trybie natychmiastowym zawieszony w wykonywaniu obowiązków.

Trwa śledztwo w sprawie.

Źródło: The Global Times 

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button