Wiadomości

Warsztaty “Import z Chin”, Warszawa, 20 września 2014.

W najbliższą sobotę 20 września organizujemy wraz z firmą Pure Mind kolejną edycję warsztatów „Mój start up – import z Chin”. Szkolenie to skierowane jest zarówno do osób i firm zamierzających dopiero rozpocząć działalność importową, jak i do tych posiadających niejakie doświadczenia w kontaktach handlowych z Chinami, a chcących znaleźć rozwiązania napotykanych problemów, jak również szukających odpowiedzi na pytanie: „co importować?”.

Import z Chin to proces związany zarówno z działaniami typowo handlowymi, jak również mającymi związek z organizacją produkcji, logistyką, czy czynnościami formalno-prawnymi. Brak podstawowej wiedzy na temat importu z Chin jest niezwykle częstym powodem formalnych kłopotów przedsiębiorców, jak i dotkliwych strat finansowych przez nich ponoszonych.

Celem warsztatów „Mój start up – import z Chin” jest przekazanie ich uczestnikom odpowiednich narzędzi koniecznych do prowadzenia importu z Chin, wiedzy uniwersalnej,  znajdującej zastosowanie w transakcjach handlowych nie tylko z dostawcami z Chin, ale również z innych krajów spoza Unii Europejskiej.

 W trakcie warsztatów przedstawiamy aktualne zmiany w trendach dotyczących przedmiotu importu z Chin, odpowiadamy nie tylko na pytanie jak importować, żeby uniknąć zagrożeń i problemów, ale również co importować, aby wyprzedzić konkurencję.

Zapraszam!

Leszek Ślazyk

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button