Wiadomości

Zatrzymanie ginekologa-amatora

WENZHOU – Policja w prowincji Zhejiang zatrzymała mężczyznę, który podając się za lekarza ginekologa przeprowadzał "badania" ciężarnych pacjentek oddziału położniczo-ginekologicznego lokalnego szpitala.

Kamery przemysłowe zainstalowane na terenie szpitala zarejestrowały jak aresztowany mężczyzna przyjechał na parking szpitala w Wenzhou swoim Mercedesem około godziny 14:00, po czym udał się do toalety, skąd wyszedł ubrany w lekarski kitel i maskę.

Zatrzymany pojawił się na oddziale położniczym około godziny 14:40. 3 minuty później opuścił budynek szpitala i szybko odjechał.

W ciągu tych 3 minut "ginekolog-amator" korzystając z przebrania zdążył dokonać "badania" jednej z ciężarnych kobiet. Niczego nie podejrzewająca kobieta rozebrała się i pozwoliła mężczyźnie dotykać się jak podczas typowego badania.

Zatrzymany mężczyzna został oskarżony o molestowane seksualne tej kobiety i narażenie jej oraz jej nienarodzonego dziecka na niebezpieczeństwo. Śledztwo w sprawie trwa. Domniema się, że nie był to pierwszy wyczyn zatrzymanego o tego typu seksualnym charakterze. Poszukuje się innych kobiet, które podejrzewają, że natknęły się w szpitalu w Wenzhou na fałszywego ginekologa.

Źródło: China Daily

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button