Wiadomości

Zdjęcia roznegliżowanych magistrów w internecie

INTERNET – W ostatnich dniach sporo zamieszania wywołały zdjęcia biegających na golasa studentów, którzy celebrowali w ten sposób ukończenie studiów. Zdjęcia roznegliżowanych magistrów pojawiły się na stronie rednet.cn w zeszły piątek.

Na fotografiach zobaczyć można pięciu byłych studentów Uniwersytetu Rolniczego w Hunan, którzy biegają bez ubrań po kampusie w późnych godzinach wieczornych.

Internauci korzystający z największych chińskich portali społecznościowych, takich jak Renren, Douban czy Weibo (chiński odpowiednik Twittera), byli zaskoczeni niecodzienną formą świętowania i chwalili odwagę studentów. Zdjęcia obejrzało kilka tysięcy osób.

Jeden z profesorów henańskiego uniwersytetu potwierdził, że na zdjęciach znajdują się jego studenci, ale odmówił podania dokładniejszych informacji.

Liu, jeden ze studentów, przyznał się w internecie do swojego uczestnictwa w wybryku i powiedział, że "chciał wraz z kolegami uczcić ukończenie studiów w taki sposób, aby było co później wspominać".

  

Źródło: China Daily

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button