Wiadomości

Chiny: Stręczyciele i 13 letnie fałszywe dziewice

Policjanci z Nanchang w prowincji Jiangxi aresztowali grupę mężczyzn, którzy przymuszali do prostytucji 13-letnie dziewczynki. Mężczyźni zmuszali je, by korzystały z ałumu i gąbek z gołębią krwią, aby udawać dziewice podczas zbliżeń z klientami, których później szantażowali.

 
16 marca policjanci patrolujący jedną ze stacji kolejowych w Nanchang natrafili na podejrzaną parę: dziewczynkę i trzydziestoparoletniego mężczyznę. Przy dziewczynce znaleziono worek z niezidentyfikowanym proszkiem oraz poplamioną krwią gąbkę. Kiedy funkcjonariusze spytali 13-latkę, po co jej te przedmioty, ta wpadła w histerię.
 
13 letnie, chiny, leszek slazyk, 2
 
Śledztwo wykazało, że mężczyzna należał do kilkuosobowego gangu przestępców, którzy angażowali nieletnie do pracy w charakterze prostytutek-dziewic, których usługi są na rynku w cenie. Zatrzymani wpadli na ten pomysł po jednorazowej "akcji", w której wzięła udział jedna z 13-latek. Zdołali przekonać klienta, że dziewczynka, którą poinstruowano, jak korzystać z ałumu i nasączonych krwią gąbek, jest dziewicą.
 
Stręczyciele umawiali klientów z dziewczynkami w hotelach, gdzie realizowaną dalszą część planu: podczas zbliżenia do pokoju wpadali inni członkowie gangu, którzy podawali się za braci dziewczynki i grozili, że jeśli klient nie zapłaci im 300 tysięcy yuanów, to sprawa trafi na policję, a on sam zostanie ciężko pobity lub trwale okaleczony.
 
13 letnie, chiny, leszek slazyk, 3
 
Tego typu "akcji" mężczyźni przeprowadzili co najmniej kilka. Podczas przesłuchania przyznali, że kazali dziewczynkom ubierać się "w niewyzywające i schludne mundurki szkolne", które przyciągają klientów. Zakazali im również się malować.
 
W komentarzach dotyczących tej bulwersującej sprawy nie pojawiło się póki co pytanie jak to możliwe, aby 13 letnie dziewczynki musiały udawać dziewice. A również jak to możliwe, że w Chinach Ludowych tak łatwo znaleźć amatorów tego typu "atrakcji" seksualnych dysponujących tej wielkości środkami dla szantażystów.
 
m.p.

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Back to top button