WiadomościWiadomości

Szkolenie online 16 grudnia

— Data 11.11. w Polsce kojarzy się w sposób oczywisty. Niepodległość odzyskana po 123 latach zaborów. Data symboliczna. Dzień podpisania rozejmu pomiędzy Ententą, a Niemcami, formalne zakończenie I wojny światowej.
— W Chinach dzień 11.11. to przede wszystkim święto zakupów wymyślone przez pracowników chińskiego giganta e-commerce Alibaba Group. W związku z nim przez chińską gospodarkę, głównie poprzez płatności mobilne, w zasadzie jednego dnia przepływają miliardy dolarów za towary i usługi.
— A mimo to pracownicy chińskich firm wiedzą, które święto dla nas, ich klientów, ma większe znaczenie. Od rana do mojej skrzynki mailowej napływają z Chin życzenia związane z Dniem Niepodległości.
— Jak budować relacje z chińskimi dostawcami? Kiedy takie budowanie ma znaczenie? O tym i wielu innych aspektach współpracy z chińskimi firmami w imporcie możecie się dowiedzieć Państwo podczas szkoleń “Import z Chin (i nie tylko…).
— Ostatnie w tym roku, w wersji online, 16 grudnia.

— Wszystkie informacje na temat szkolenia

https://leszekslazyk.pl/import-z-chin-i-nie-tylko/

lub mailowo :

kontakt@chiny24.com z tytułem “szkolenie online”

— Zapraszam!

Leszek B. Ślazyk

e-mail: kontakt@chiny24.com

© www.chiny24.com

Twierdza Chiny Twierdza Chiny

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button