Wiadomości

„Dzień Bez Spodni” w Taipei

Walentynki nie są jedynym obchodzonym na Tajwanie świętem, które może przyprawić o żywsze bicie serca i inne krwi uderzenia. Dla upamiętnienia obchodzonego gdzieniegdzie w Chinach "Dnia Bez Spodni" ("No Pants Day") tamtejszy oddział firmy odzieżowej Reebok przygotował coś specjalnego.


Firma zatrudniła 20 profesjonalnych modelek na potrzeby nietypowego eventu: przyjemne dla oka panie paradowały cały dzień po tajwańskim metrze bez spodni, wzbudzając zainteresowanie ludności gustowną i jakże dobrze leżącą bielizną.

Panie pozowały do zdjęć, kiedy tylko znaleźli się chętni, i zwracały uwagę wyeksponowanymi smacznie wdziękami, nie przekraczając jednakowoż granic dobrego smaku. Trzeba przyznać, że trudno o lepszą reklamę. Chińczykom gratulujemy pomysłowości.

bez spodni, chiny, leszek slazyk, 1

bez spodni, chiny, leszek slazyk, 11

bez spodni, chiny, leszek slazyk, 12

bez spodni, chiny, leszek slazyk, 3

Może i w Polsce przyjęłoby się takie święto? Skoro w listopadzie dzieciaki przebierają się już za rozmaite monstra i grożą psikusami… My zdecydowanie jesteśmy za widokiem niewieścich nóg w całej ich cudownej krasie. Na przykład w połowie czerwca. Panie, zgódźcie się!

opracował m.p. 

Tagi
Pokaż więcej

Leszek Ślazyk

(rocznik 1967), politolog, publicysta, przedsiębiorca, ekspert do spraw Chin; od 1994 roku związany zawodowo z Chinami, twórca portalu www.chiny24.com.

Powiązane artykuły

2 thoughts on “„Dzień Bez Spodni” w Taipei”

  1. Cudowny news, prosibym o wyklarowanie slow gdzieniegdzie w chinach i gratulujemy chinczykom, piszac o tajwanie
    A tajwanki super, przyznaje

  2. Republic of China…no kurczę toż to przecież „gdzieniegdzie w Chinach”, nieprawdaż? W ROC mieszkają bez wątpienia Chińczycy. Przekomarzam się oczywiście, rozumiem. Młodszy Redaktor M.P. chyba nie ma tak zdecydowanego stosunku do różnic pomiędzy ROC a Mainlandem. Postaram się rzecz tą skorygować w ramach odpowiednich szkoleń. A co do Tajwanek nie zgodzić się nie można. Po prostu nie można.

    Pozdrawiam,

    Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też

Close
Close